سیستم کیفیت

سیستم کیفیت

شرکت دانش بنیان توسعه اندیشان اطلس(توانا)، با رویکرد تولید محصول با کیفیت، با بهره مندی از تیم کاری جوان و خلاق پایه گذاری شد. فرهنگ تولید محصول با کیفیت، به‌ویژه ازحوزه ی تولیدی که شرکت در آن فعالیت می‌کند (محصول ایمنی)، سرچشمه می‌گیرد و در نتیجه «مفهوم کیفیت» را در طول زمان توسعه می‌دهد.

این توسعه تدریجی و ثابت از کنترل ساده کیفیت به صورت مدل کنترل حین فرآیند محصول تا رسیدن به آگاهی از نیاز به یک سیستم کیفیت کامل شرکت بوده است. سیستم کیفیت شرکت توانا که قدمت آن مصادف با تأسیس شرکت وآغاز به تولید می باشد، مطابق با استاندارد ISO 9001: 2015 درمباحث اصلی سیستم کیفیت و IATF16949:2016 در مباحث تخصصی صنعت خودرو که اکنون در جهان معروف است، گواهی شده است.

گواهینامه های ذکر شده با هدف پاسخگویی به تقاضاهای رو به رشد در صنعت خودروسازی داخلی و بین المللی برای طیف سیلندرهای بدون درز و کامپوزیت که ما به عنوان گازهای سوخت CNG از آن یاد می کنیم اخذ شده است.  علاوه بر سیستم مدیریت کیفیت، سیستم مدیریت زیست محیطی توسعه اندیشان اطلس(توانا) مطابق با الزاماتISO 14001:2015  طرح ریزی شده، که نشانه ای از توانایی و تعهد ما برای پاسخگویی به مسئولیت های زیست محیطی سختگیرانه مورد نیاز جهانیان است.

سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای توسعه اندیشان اطلس(توانا) مطابق با الزامات استانداردISO 45001:2018  می باشد که نشان دهنده توانایی و مراقبت دائمی این شرکت برای حفاظت از سلامت و ایمنی کارکنان خود است.